Meme Büyütme
Meme Büyütme

Meme büyütme ameliyatı (Augmentation mammaplasty ) daha dolgun görünümlü göğüslere sahip olmak, hamilelik sonrası bozulan göğüs yapısını düzeltmek, kilo kaybı ardından meme boyutunda oluşan küçülmeyi gidermek amacı ile protez kullanılarak yapılan bir işlemdir.

Göğüslerinizin dolgunluğunu arttırmak, genel görüntünüzün daha dengeli ve orantılı hale kavuşması ve kendinize güveninizin artması açısından meme estetiği operasyonları oldukça tercih edilen estetik operasyonlarındandır.

Eğer fiziksel olarak sağlıklıysanız, gerçekçi beklentilere sahipseniz, göğüsleriniz gelişimini bütünüyle tamamladıysa, göğüsleriniz çok küçük olduğu düşüncesi ile rahatsız oluyorsanız, hamilelik, kilo kaybı ya da yaşlanma sebepleri yüzünden göğüslerinizin hacim ve şeklini kaybetmiş olmasından rahatsızlık duyuyorsanız, göğüsleriniz büyüklük ve biçim bakımından değişikliğe uğradıysa ve göğüslerden biri ya da her ikisi de normal gelişimini tamamlayamadıysa meme büyütme ameliyatı sizin için uygun bir seçenek olabilir. İşleminizin başarısı ve güvenirliği büyük ölçüde konsültasyonunuz sırasında sizin isteklerinizi açık biçimde belirtmenize ve önyargısız yaklaşımınıza bağlıdır.

E-Posta Ara Whatsapp
E-Posta Ara
Whatsapp Randevu
`