Liposhaping
Liposhaping

Liposhaping, bölgesel olarak toplanmış fazla yağ birikimlerini uzaklaştırmaya ve vücut konturlarını şekillendirmeye yönelik bir girişimdir.
Liposhaping kavramının temel farkı işlemde kullanılan kanüllerin boyutu ve cilt altına verilen sıvı miktarının emilen miktara oranıdır. Liposhaping, çok daha ince mikrokanüllerle, diğer tekniklerde kullanılan sıvı miktarının genellikle iki katının kullanılmasıyla gerçekleştirilir.
Liposhaping, vücudun her bölgesine uygulanabilen son derece güvenli bir girişimdir. İnatçı karın yağları, jokey pantolonu görüntüsü yaratan fazlalıklar, diz üstü, bacak içi, ayak bileği, bel kenarı, gıdı bölgesi, kol altı yağları ve hatta sütyen izi yaratan sırt yağları bu yöntemle inceltilebilir.Çok ince kanüllerle çalışıldığı için, dikiş gerektirmez.Bu sayede ciltte pürüzsüz ve izsiz iyileşme sağlanır. Liposhaping işleminde, liposuction’dan farklı olarak lokal anestezi uygulanır.
Hızlı iyileşme sağlanır ve normal yaşantınıza dönmeniz çok daha kolay olur.İşlem bittikten hemen sonra yürüyerek evinize gidebilirsiniz.
Yağ birikmesinin olduğu yere verilen bir çeşit anestezik solüsyon karışımı olan tümesans serumu sayesinde, bölgeden alınması gereken yağ kitlesi tamamen akışkan hale getirilir. Böylelikle, işlemin yapıldığı yağlı bölgelerin daha kolay tespiti ve yağların daha homojen şekilde emilmesi mümkün olur.

E-Posta Ara Whatsapp
E-Posta Ara
Whatsapp Randevu
`