Kadın Saç Tedavileri (Felixir)
Kadın Saç Tedavileri (Felixir)

Saçlarınız Yeniden Doğsun

FELIXIR / Female GROWTH  saçları dökülmemiş ama saçlarında seyrelme belirtileri olan , saç kalitesi azalmış ve saç sağlığı olumsuz etkilenmiş olan  cansız saçlarımızı canlandırmak ve saç köklerimizi güçlendirmek  için kadın hastalarımıza yönelik uygulanan  6 aylık bir tedavi sürecidir.

FELIXIR tedavisi ile doktorlarımız  tarafından incelenen ve analiz edilen saç ve saç derinizin nefes alması ve yıpranmanın etkileri ortadan kaldırılarak  saçın eski canlılığı ve parlaklığına kavuşması sağlanır. Saç kökleri güçlenir. Etkisi uzun süre saçlarda hissedilir.

FELIXIR tedavi yöntemi istenilen bölgede hücre metabolizmasının uyarılarak saç dökülmesini durdurmaya, var olan saçların kalitesinin artırmaya ve saç uzamasını aktif hale getirmeye yönelik kişinin kendi kan hücreleri olan trombositlerin aktive edilerek yoğun bir sıvı haline getirilip saç köklerine enjekte edilmesi, sürecin multivitaminler, ve lazer tarağı ile desteklendiği , saç köklerinin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral, aminoasitler, kılcal dolaşım hızlandırıcı ilaçlar ve epitelyum dokusunu besleyen organik materyallerinin yanı sıra içinde cildi gençleştirmek için kullanılan zengin sıvıların  deriye  enjekte edilmesidir. Bu süreç doktorunuz tarafından takip edilmekte olup ayrıca lazer tarağı tedavisi ile desteklenmektedir.

Yenilenen epitelyum dokusu sayesinde yıpranıp zayıflayan saç kökleri mucizevi bir şekilde tedavi edilir.

Diyet yapan genç kızlar vitamin eksikliğinden dolayı sağlıksız saçlara sahip olabiliyorlar, aynı zamanda doğum yapan kadınların da saçlarında oluşan seyrelmelere karşı FELIXIR yöntemi rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Kliniğimizde konusunda uzman doktorlar tarafından yapılan ücretsiz muayene randevusu için sizi arayalım. Size uygun tedaviyi belirleyelim, saçlarınız yeniden doğsun.

E-Posta Ara Whatsapp
E-Posta Ara
Whatsapp Randevu
`