PRP + Lazer Uygulaması (Reversa)
PRP + Lazer Uygulaması (Reversa)

Erkek saç sağlığında yenilikçi yaklaşım

REVERSA; 

PRP + Lazer uygulaması   ve ağızdan alınan Saç Vitamini kombinasyonudur. Saç dökülmesi hikayesinin başında olan, seyrelmiş saçlarını kuvvetlendirmek isteyen genç erkekler için uygundur.

6 Aylık bir tedavi sürecini kapsar.

3 kez PRP artı 3 kez Lazer  uygulaması ve 6 aylık topikal yani cilde uygulanan  finasterid uygulaması içerir.

PRP, kişinin kendi kan hücreleri olan trombositlerin aktive edilerek yoğun bir sıvı haline getirilip saç köklerine enjekte edilerek  uygulanmasıdır

REVERSA’nın 6 aylık uygulanması sonunda saç dökülmesini önlediği ve uygulanan bölgede saç hacmini arttırıcı etkisi olduğu gözlemlenmiştir.

REVERSA tedavisi başka bir anlatımla: saç köklerinin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral, aminoasitler, kılcal dolaşım hızlandırıcı ilaçlar ve epitelyum dokusunu besleyen organik materyallerinin yanı sıra içinde cildi gençleştirmek için kullanılan zengin sıvıların  deriye  enjekte edilmesidir. Bu uygulama sayesinde saç kökleri hem beslenir hem de köklerin bağlı olduğu doku tamir edilir.

Mevcut saçlarını koruma altına almak isteyen erkekler ya da saç dökülme problemi yaşayan herkes REVERSA yöntemine başvurabilir. .. Bu yenileyici biyolojik malzemeler, kişinin kendi hücrelerinden oluştuğu için işlemin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır..  Sadece 10 dakika süren ve hiçbir ön hazırlık gerektirmeyen işlem sırasında saçlı deriye kıl kadar ince enjektörle bir miktar sıvı uygulanmaktadır.

E-Posta Ara Whatsapp
E-Posta Ara
Whatsapp Randevu
`