Biz Sizi Arayalım

Size kısa süre içerisinde hizmetlerimizle ilgili en doğru bilgiyi verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi lütfen eksiksiz olarak bizimle paylaşın.

  Transmed tarafından hayata geçirilecek yeniliklerden ve dönemsel kampanya çalışmalarından haberdar olmak istiyorum.

HAKKIMIZDA

Transmed, 1994 Şubat ayında, İstanbul’da Dr. Melike Külahçı tarafından, Saç ve Kozmetik Cerrahi hizmetlerini sunmak üzere uluslararası bir tıp merkezi olarak kuruldu. Saç Nakli ve Saç Tedavileri ve Estetik Cerrahi alanlarında konularında ihtisas yapmış doktorlarla hizmet vermektedir.

Transmed Medikal Direktörü Dr. Melike Külahçı, Avrupa Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği, ESHRS Kurul Üyesi ve Uluslararası Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği, ISHRS Kurul Guvernörü olarak da görev yapmaktadır.

Amacımız

Saç nakli ve tedavileriyle estetik cerrahi alanlarında Sağlık Bakanlığınca onaylı standartlarda hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Tüm tıbbi uygulamalarımızı yerel ve uluslararası sağlık standartlarında kabul gören teknoloji ve yaklaşımları kullanarak gerçekleştirmek.

İlkemiz

Hizmet verilen tüm hastaların tedavilerini, tedavi sonrası bakım ve takiplerini, hasta haklarını ilgili sağlık standartlarını gözeterek yapmak. 

Sayfa içeriği Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz. Tüm Hakları Saklıdır. © 2018 Transmed