Biz Sizi Arayalım

Size kısa süre içerisinde hizmetlerimizle ilgili en doğru bilgiyi verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi lütfen eksiksiz olarak bizimle paylaşın.  Transmed tarafından hayata geçirilecek yeniliklerden ve dönemsel kampanya çalışmalarından haberdar olmak istiyorum.
Transmed Klinik
Transmed Klinik

TAZE HÜCRE UYGULAMASI

Transmed'e Özel Taze Hücre Uygulaması
Taze Hücre Tedavisi cerrahi olmayan bir tedavi yöntemidir. Transmed Saç Kliniği tarafından geliştirilen bu yeni yöntem ile saç ekimi yapılacak bölge taze hücre ile yenilenir.

Bu işlem için önce karın bölgesinden yağ alınır. Özel laboratuara gönderilip işlemden geçirilen bu yağ örneği, kökleri zenginleştirmek için saçın zayıf olduğu bölgelere uygulanır. Uygulandığı bölgenin doku kalitesini belirgin bir şekilde arttırdığından, saç ekimiyle birlikte uygulandığında çok daha başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Taze Hücre Tedavisi, ssaç dökülme problemini uzun süre yaşamış, saçsız deri alanı geniş ve dokusu incelmiş kişilere tavsiye edilen bir yöntemdir. Tedaviden sonra deri, bağ dokusu anlamında zengin hale geldiği için, saçsız deri saç köklerini daha rahat kabul eder. Bu yöntem sonrası kişinin alacağı sonuç, bilinen saç ekimi işlemlerine göre daha gür ve sağlıklı olur. Operasyon öncesi uygulanan bu devrimsel yöntem ince tüyleri bile canlandırarak hastaların memnuniyet oranını artırır.

Taze Hücre tedavisinin saç ekiminden bağımsız olarak, özellikle kadınlarda başarılı sonuçlar verdiği görülür. Hücre tümüyle kişinin kendi dokusundan alındığı için de hiçbir yan etkisi görülmez. Sonuç yine kuvvetlenmiş, gür saçlardır…

Transmed Klinik
Katkılarından dolayı Monotıp ve Ertıp’a teşekkür ederiz

Tüm Hakları Saklıdır. © 2016 Transmed

Transmed Klinik
Transmed Klinik