Biz Sizi Arayalım

Size kısa süre içerisinde hizmetlerimizle ilgili en doğru bilgiyi verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi lütfen eksiksiz olarak bizimle paylaşın.

  Transmed tarafından hayata geçirilecek yeniliklerden ve dönemsel kampanya çalışmalarından haberdar olmak istiyorum.

LAZERLİ SAÇ TEDAVİSİ

Lazerli Saç Tedavisi Transmed Güvencesiyle!                            

Saç Lazeri, zayıf kıl köklerini güçlendirerek saç dökülmesini durduran, yeni saç gelişimine yardımcı olan bir tedavi yöntemidir. Saç lazeri incelmiş saçlarınızı kalınlaştırarak, kıl köklerine odaklanıp ölmeye yakın saç köklerinizi canlandırır ve sertleştirir.

Saçlarınızın daha canlı, daha sağlıklı bir yapıya kavuşmasını ve daha hızlı uzamasını sağlar.

Hastaya, haftada 1 kez 25-30 dakika olmak üzere konforlu bir ortamda tedavi protokolü uygulanır. Kozmetik lazer uygulaması hem erkeklerde hem kadınlarda kullanım için uygundur ve yan etkisi bulunmamaktadır.

Bu tedavi sırasında iğnelerle işlem yapılmaz. Ağrısız ve acısız olan Saç Lazer Tedavisi, PRP (Platelet Rich Plasma) ve Mezoterapi ile birlikte uygulandığında, tedavinin başarısının arttığı gözlemlenmiştir.
 

Kimler Saç Lazer Tedavisini Yaptırabilir?

Saçlarında incelme, dökülme gözlenen  tüm kadın ve erkeklerde saç lazer tedavisi uygulanabilir. Doktor konsültasyonu sonrasında izlenecek tedavi protokolü düzenlenir.

Uygulamadan Sonra Ne Zaman Sonuç Alırım?

Tedavinin 3. Haftası itibariyle uygulanan tedavi olumlu sonuçlar gözlemlenir ve 8. - 10. Hafta arasında sonuç vermeye başlar.

Tedavi Protokolü: 10 seans haftada 1 kez, 25-30 dakika uygulama önerilir.
 

Etki Mekanizması: FDA Onaylı Hair Laser Therapy, soğuk lazer teknolojisi ile hücre düzeyinde mitokondri üzerinden etki eder; hücre içi solunumu hızlandırır, ATP sentezini aktive eder, kanlanmayı ve oksijenlenmeyi artırarak saç foliküllerini besler. Kollajen sentezini tetikler, trombositleri aktive eder ve büyüme faktör sentezini artırır. Hücrelerin bu döngüsünde açığa çıkan oksidatif stresi baskılayarak hücrenin yenilenmesini destekler.

Saç lazeri hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için hemen başvurun.
 

Biz Sizi Arayalım

  Transmed tarafından hayata geçirilecek yeniliklerden ve dönemsel kampanya çalışmalarından haberdar olmak istiyorum.
Sayfa içeriği Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz. Tüm Hakları Saklıdır. © 2018 Transmed