Biz Sizi Arayalım

Size kısa süre içerisinde hizmetlerimizle ilgili en doğru bilgiyi verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi lütfen eksiksiz olarak bizimle paylaşın.  Transmed tarafından hayata geçirilecek yeniliklerden ve dönemsel kampanya çalışmalarından haberdar olmak istiyorum.
Transmed Klinik
Transmed Klinik

ICEGRAFT SOLÜSYON UYGULAMASI

IceGraft yöntemi ile saç kökleri artık daha güçlü, sonuçlar daha verimli! Saç ekimi öncesinde uygulanan IceGraft yöntemine göre başınızdan alınan kök, canlılığını arttırıcı bir solüsyon içerisinde bekletildikten sonra soğutma işlemi uygulanıyor. Tekniğin uygulandığı köklerde doku kalitesi artığı için, saç ekimi işlemi de daha başarılı bir şekilde gerçekleşiyor.

IceGraft Solüsyonu Nedir?

IceGraft solüsyonu tıbbın birçok dalında da aktif olarak kullanılan doku ve organların vücut dışında da herhangi bir kayıp olmadan yaşamasını sağlayan bir karışımdır. Saç ekimi sırasında verici alandan alınan saç kökleri, ekimden önce bu solüsyonda bekletilirse saç kökünün hücre ve doku kaybı önlenmektedir.

IceGraft Nedir?

IceGraft solüsyonu tıbbın birçok dalında kullanılan hücre, doku ve organların vücut dışında da herhangi bir kayıp olmadan yaşamasını sağlayan bir karışımdır. Saç ekimi sırasında verici alandan alınan saç kökleri, ekimden önce bu solüsyonda bekletilmesi ile saç kökünün hücre ve doku kaybını önlenmektedir.
IceGraft,sağlıklı hücrelere saldıran serbest radikalleri temizler, ortamın pH değerini düzenler, hücre zarına difüzyon desteği verir ve soğuk ortamda hücre içi iyon dengesini koruyan maddeler barındırır.
 

Transmed Klinik
Katkılarından dolayı Monotıp ve Ertıp’a teşekkür ederiz

Tüm Hakları Saklıdır. © 2016 Transmed

Transmed Klinik
Transmed Klinik