Yenilikçi bir tedavi PRP Plus!

Transmed’den kadın ve erkek saçına özel yenilikçi tedavi: PRP PLUS

Transmed Klinik’in yeni geliştirdiği PRP PLUS sistemi ile saçlarınızı hiç olmadığı kadar canlı, sağlıklı ve gür olacak. Kadın ve erkek için ayrı geliştirilen yeni formül, saçlı deride damarlanmayı artırarak kan dolaşımını hızlandırıyor. Vitamin ve mineral eklemeleri ile saçı besleyen tedavi, klasik PRP işleminden çok daha etkin ve kalıcı sonuç veriyor.

1994 yılında Dr. Melike Külahçı tarafından, ileri teknik Saç ve Kozmetik Cerrahi hizmetlerini sunmak üzere uluslararası bir tıp merkezi olarak kurulan Transmed Klinik, kadın ve erkekler için özel olerak geliştirdiği yeni PRP PLUS sistemiyle daha canlı, gür ve sağlıklı saçların kapısını açıyor. Saç nakli öncesi ve sonrasında da uygulanabilen yeni sistem, iki seans halinde uygulanıyor ve etkisi üç ila altı ay arasında sürüyor.

Erkekler için özel olarak geliştirilen PRP PLUS erkek tipi saç dökülmesine neden olduğu düşünülen 5-Alfa Redüktaz enzimini baskılayıcı katkı maddesi, damarlanmayı artıran ve kan dolaşımını hızlandıran serumlarla zenginleştirildi. Kadınlar için geliştirilen PRP PLUS’ta ise saç sağlığı için vitamin ve minerallar kürü ve damarlanmayı arttırıcı serumlar yer alıyor.

PRP PLUS sisteminde hastanın kendi kanı özel bir kite yerleştiriliyor ve özel santrifuj işleminden geçiriliyor ve trombositçe zengin bir plazma elde ediliyor. Elde edilen plazma özel serumlarla destekleniyor.

Transmed Medikal Direktörü Dr. Melike Külahçı, yeni yöntemin klasik PRP tedavisine göre daha uzun süre etkili olduğunu belirterek, “Saçın ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri barındıran PRP PLUS damarlanmayı ve kan dolaşımını artırıyor. Böylece saç kökleri daha iyi beslenerek incelen saç telleri kalınlaşıyor, daha canlı ve sağlıklı saçlara kavuşuluyor.” diyor.

PRP PLUS sistemi, saç naklinden üç hafta önce uygulandığında verici alanın güçlenmesini, nakil yapılacak bölgenin ise ekime daha elverişli hale gelmesini sağlıyor. Uygulama saç naklinden sonra yapıldığında ise yeni saçlar, en etkili şekilde beslenerek daha gür ve canlı sonuçlar alınıyor.

Bir Cevap Yazın