Transmed’den yılbaşına özel Cinderella paketi!

Yılbaşı gecesi tüm bakışları üzerinize toplamanız için Transmed Klinik, Cinderella Güzellik Paketi’ni geliştirdi. Mikrodermabrazyon ve I-Light uygulamalarından oluşan paket ile cildiniz siyah noktalardan ve kırışıklardan arındırmanız mümkün.

Transmed Klinik, tamamen doğal yollarla cildinizi yenileyerek yılbaşı gecesi bakışları üzerinize toplamanızı sağlayacak, Cinderella Paketi’ni sunuyor. Yılbaşı gecesi için ve kendinizi özel hissetmek istediğiniz her gün için tasarlanan paket, mikrodermabrazyon ve I-Light tedavilerinden oluşuyor.

Mikrodermabrazyon tedavisinde serum fizyolojik, hava, oksijen ya da mikrozerrecikler ile cildin keratin tabakası soyuluyor. Besleyici ürünler iğne kullanmadan cilt altına veriliyor. Cilde lenf drenaj masajı ile nemlendirme  sağlanırken, kollajenler uyarılıyor. Cilt derinlemesine temizleniyor ve mikro dolaşım arttırılıyor.

LED ışınlarının kombinasyonuyla etki gösteren I-Light tedavisi ise cildin efektif yenilenmesini mümkün kılıyor. Cilde uygulandığı anda gözeneklerde sıkılaşma ve cilt kalitesinin iyileşmesiyle kendini gösteren tedavide uygulanan programa göre, gözenek sıkılaştırmadan, kırışıklık giderilmesine, lenf drenajından, mini-askılamaya kadar farklı sonuçlar elde edilebiliyor.

Cinderella Paketi nasıl uygulanıyor?

Cinderella Paketi’nde ilk olarak mikrodermabrazyon ile cilt, yağlı bölgelerinde olan siyah noktalardan arındırılıyor. Cilt derinlemesine temizlenirken, mikro dolaşım arttırılıyor. Sonrasında uygulanan I-Light tedavisi ile cildin detoksuna yardımcı oluyor, ciltteki sıvı dengesini sağlıyor ve cilt hücrelerini yenileyerek yapılandırıyor. Tedavi sonrasında cilt gerginleşiyor ve kırışıklarda gözle görülür seviyede azalma gerçekleşiyor. Üç günlük kür şeklinde uygulanan tedavinin ilk günü mikrodermabrazyon uygulaması ile birlikte bir saat, diğer iki gün ise 25 dakikalık seanslar şeklinde uygulanıyor.

CINE5 Ana Haber’de yayınlanan Cinderella Paketi haberini izlemek için tıklayın!

Bir Cevap Yazın