Transmed’den Sevgililer Günü’ne özel paket

Transmed Klinik, Sevgililer Günü için saç bakımı ve cilt gençleştirme seanslarından oluşan özel bir sevgililer günü paketi hazırladı. Erkekler için Hair SPA ve kadınlar için PRP ve Mikrodermabrazyon seanslarından oluşan paketten çiftler birlikte yararlanabiliyor.

Transmed Klinik, 14 Şubat Sevgililer Günü için çiftlerin birlikte yararlanabileceği yepyeni bir bakım paketi sunuyor. Erkekler, Hair SPA uygulaması ile canlı ve parlak saçlara kavuşurken, kadınlar ise PRP ve Mikrodermabrazyon uygulamaları ile daha genç ve sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşacak.

Erkeklerin saçları Ozonlu Hair SPA ile parıldayacak

Saçlara doğal güzellik ve saç dökülmelerine karşı koruma sağlayan Hair SPA uygulamasında saçlı deriye ozon verilerek ferahlama ve gözeneklerin açılması sağlanıyor. Daha sonra kişiye özel hazırlanan el yapımı solüsyon ile saçlara masaj yapılıyor. Masajın ardından I-Light cihazı ile saçlara ışın verilerek, protein, aminoasit, fizyolojik aktif nemlendirici ve katyonik saç aktif ajanının saç köklerine kadar ulaşması sağlanıyor. Uygulama sonunda canlı, parlak ve sağlıklı bir saç görünümün kapıları açılıyor, saç kökleri desteklenerek dökülme en aza indiriliyor.

Kadınların cildi daha genç ve sağlıklı olacak

Transmed’in 14 Şubat paketinde erkekler Hair SPA’dan yararlanırken, kadınlar da aynı anda PRP ve Mikrodermabrazyon uygulamalarıyla sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşacak. Mikrodermabrazyon tedavisinde mikropartiküller ile cildin keratin tabakası soyuluyor. Cilt yüzeyi derinlemesine temizleniyor ve mikro dolaşım hızlandırılıyor. Deri masajı ve lazer ile cilt altına veriliyor. Lenf drenaj masajı ile nemlendirme sağlanırken, doğal kollajen üretimi de tetikleniyor.

Cilt tabakası soyulduktan sonra bakım yapılan cilde, PRP uygulanıyor. Kendi kök hücreniz ile şifa bulmanızı sağlayan PRP, cildin ihtiyacı olan yapılandırıcı ve yenileyici maddeleri içeriyor. Ciltteki sarkmalara, lekelenmelere ve göz altı kırışıklıkları gibi birçok bölgeye uygulanabilen tedavi, enjekte edildiği yerde bulunan kök hücreleri uyararak aktif hale getiriyor.

Bir Cevap Yazın