Transmed Saç Danışmanlığı Hizmeti: Hair Coaching

Saç nakli cerrahisi ve saç tedavileri konusunda önde gelen kuruluş Transmed Hair Coaching ile androgenetik saç dökülmesi (androgenetik alopesi), hormon bozukluğu, çeşitli hastalıklar ve ilaçlar ya da stresten kaynaklanan saç dökülmesi, saç incelmesi ve güçsüzleşmesi, kepek, saçkıran (alopesi areata), saçlı deri sivilceleri, soberoik dermatit (bir tür egzema tipi) ve diğer saç derisi hastalıkları konusunda size danışmanlık hizmeti sunuyor. Hair Coaching, hem saç ya da saçlı deri tedavinize yönelik bilgileri, günlük hayatınızda yapmanız gerekenleri hem de psikolojik olarak doktorunuzdan destek almanızı sağlıyor. Saç dökülmesi ve birçok saç problemi uzun dönemli tedavi gerektirdiği üzere tedavi süresinde doktor ile hasta arasında duygusal bağ oluşması, hastanın doğru ve güvenilir bir kişiden bilgi alması sağlanıyor ve hastanın süreç boyunca umutsuzluğa düşmesi, kulaktan dolma bilgilere yönelmesi önleniyor.

Hair Coaching hem bayanlar hem de erkekler tarafından tercih edilen bir program. Saç dökülmesi yeni başlayan genç erkekler, kadın veya erkek tipi saç dökülmesi bulunan kişiler, hamilelik veya menopoz gibi hormon değişimine bağlı saç sökülmesi yaşayanlar,  cerrahi operasyon veya dönemsel stres üzüntü ile saç kaybı başlamış kişiler, saçlı deri hastalıkları yaşayan kişiler, saç dökülmesi olmayan fakat saçlarının ince, güçsüz, cansız ve yıpranmış olmasından şikayetçi kişiler de bu destek programından yararlanmak isteyebiliyor.

Hair Coaching ile problemin kaynağı, gelişimi ve size en uygun tedavi yöntemi araştırılarak belirleniyor. Danışmanlık kapsamında Hair Coach’unuz alanında uzman ve deneyimli bir doktor oluyor.

Bir Cevap Yazın