Sigarayı tek seansta bırakacaksınız!

Yaz aylarında kadınlar, hızlıca kendilerine en uygun diyeti bulup zayıflamaya çalışıyor. Oysa kış boyunca olduğu gibi şimdi de irademize hakim olmakta güçlük çekebiliyoruz. Tüm yapmamız gereken ise isteğimizi sıfırlayabilmek. Tabii bu tek başına oldukça zor.

Transmed Klinik, bu sorunu ortadan kaldırıyor. Mora Terapi ile kalorisi yüksek gıdalara isteğinizi sıfırlamanız mümkün. Biorezonans diyetin yanı sıra sigara bırakma tedavisinde de yüksek başarı vaat ediyor.

Hayatımızı zorlaştıran pek çok konu, aslında irademizi kontrol altında tutamamamızdan kaynaklanır ve çoğu kez bu bizim suçumuz değildir. Bunların başında alkol ve sigara bağımlılığı ile diyet geliyor.

Özellikle yaz ayları kadınların kilo vermek için diyete ve spora başladığı aylardır. Çoğumuz bahar aylarında diyete başlarız, ancak sonunu getiremeyiz. Oysa bununla baş etmenin oldukça kolay bir yolu var…

Transmed Klinik, Mora Terapi ile kişilerin beslenme alışkanlığındaki kilo aldırıcı gıdalara karşı isteğinin azalmasını sağlıyor. Kalorisi yüksek gıdalarla ya da kişinin kendine özgü fazla istek duyduğu spesifik gıdalarla uygulama yapılıyor. İştahı kontrol altına alarak yapılan işlem sonrasında kişi, verilen diyeti rahatlıkla uygulamaya başlıyor ve hedef kiloya ulaşmakta sıkıntı çekmiyor, gerilim yaşamıyor. Böylelikle diyetini bozma ihtimalinden uzaklaşıyor. 4 seansta uygulanan biorezonans işleminde kişinin bol su tüketmesi öneriliyor.

Sigarayı tek seansta bırakacaksınız!

Temel olarak isteği sıfırlamaya yarayan Mora Terapinin aslında daha çok sigarayı bırakmak için uygulandığı düşünülüyor. İsteği sıfırlamaya yarayan bu yöntem, Transmed’de hem sigara ve alkol tedavisinde, hem de diyette kullanılıyor. Mora Terapinde frekanslar yolu ile sigara bıraktırma işlemi gerçekleştirilirken, iki aynı frekansın birbiri ile eşleşmesi sonucunda vücudun bağımlılığı sonlandırılıyor ve bedensel istek ortadan kalkıyor.

Sigarayo bırakmada tek seansta başarı elde ediliyor ve ağrı ya da acı hissedilmiyor. İşlem sırasında Kişinin hissedeceği tek şey uyku olurken, işleme girmeden önce bol su tüketilmesi ve 1 gün önce alkol alınmaması isteniyor.

4 seansta alkole elveda

Mora Terapi ile alkol tedavisinde ise kişinin işleme gelmeden önceki gün alkol almaması öneriliyor. Bol su tüketerek işleme alınan kişiye detoksifikasyon işlemi uygulanıyor. Vücut toksinlerden arındıkça kişinin bağımlılığı hızlı bir şekilde ortadan kalkıyor. Kişinin tükettiği içki cihaza yerleştiriliyor ve kişi enerji merkezlerinden cihaza bağlanıyor. Cihaz aracılığı ile o içkinin frekansı vücuttaki aynı frekans ile eşleştiriliyor ve fizik kurallarına göre karşılaştırılan frekanslar birbirini nötrlüyor. Böylece kişi, alkol alışkanlığından kurtuluyor. Alkol tedavisi 4 seans uygulanıyor ve haftada 1 kez uygulama yapılıyor.

Bir Cevap Yazın