Saçlarınıza kaybetmeden kavuşun!

Transmed Klinik bildiğiniz FUE yöntemini, saçlarınızı kazıtmadan yaptırabileceğiniz Traşsız FUE yöntemi  ile tamamen dökülmüş saçlarınıza, var olan saçlarınızı koruyarak kavuşmanızı sağlıyor.

Transmed Klinik saç ekimi yöntemleri içerisinde dünyaca kabul edilmiş olan FUE tekniğini geliştirdi. Geliştirilen bu teknik ile kişinin saçlarını artık kazıtmasına gerek kalmayacak.

Klasik FUE tekniği ile Traşsız FUE Tekniği arasında hiçbir fark yok!

Saç ekimi bir saç kökü nakli işlemidir. Tüm Dünya’da uygulanan şekliyle FUE, saç köklerinin tek tek özel bir aletle alınmasıyla elde edilir. Bu yöntem, teknik prensip olarak vücuttaki kılların da çıkarılarak kullanılmasına olanak sağlar. Yöntemin avantajı teker teker çıkarılan köklerin yerlerinin belli olmaması, yani iz kalmamasıdır. Transmed Klinik Medikal Direktörü Dr.Melike Külahçı ‘’Klasik FUE tekniğinden hiç bir farkı olmayan Traşsız FUE yöntemi, tüm saçlı alanı kazımadan yapıldığından, klasik yöntemden bir adım öne geçiyor. Hastanın öncesinde yapması gereken tek şey doktorlarımıza danışarak yöntemin kendine uygun olup olmadığını öğrenmek.’’ dedi.

10 gün sonunda kabuklanmalar tamamen kaybolur!

Operasyon sonrasında yaklaşık sekiz ila on gün süren ince kabuklanmalar oluşur. Bu kabuklar baştan kepek gibi dökülerek her gün yıkandığında biraz daha temizlenerek yaklaşık sekiz ila on gün sonra tamamen kaybolurlar. Bu dönemde şapka takarak günlük hayata devam edilebilir ve çalışılabilir. Saçlar ilk üç ay içerisinde çıkmaya başlar. Saç naklinden bir yıl sonra amaçlanan son görünüme ulaşılabilir. İyi bir saç nakli sonrasında ekilmiş kökleri gözle ayırt edememeliyiz. Yine iyi bir saç naklinde verici alan ziyan edilmemeli, eklenmiş her kökten saçın çıkması sağlanmalıdır.

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, biz sizi arayalım…

Bir Cevap Yazın