Saç Ekimi Konsültasyonları

Transmed Tıp Merkezi olarak 20 yıldır Saç Nakli ve Saç Tedavileri alanında dünya ile aynı anda en güncel cerrahi yöntemleri; ileri teknik ve gereçlerle uygulamaktayız.

Saç ekiminde güncel olarak uyguladığımız iki yöntem: FUE ve FUT’tur. FUE, saçın tek tek ekilmesi, FUT ise şerit halinde ekilmesi anlamına gelir.

Biz konsültasyona gelen hastalarımıza her iki yöntemle de başarılı sonuçlar elde edeceklerini anlatıyoruz. Saç ekimi için uygulanacak yönteme, konsültasyon esnasında verici alan incelenerek karar veriliyor.

Saç Ekimi Konsültasyonları

Internetten bize fotoğraflarıyla bize başvuran ve/veya konsültasyona gelen kişilerde en sağlıklı saç ekimi kurgusunu gerçekleştirebilmek için öncelikle verici alan ve donör bölge olarak adlandırdığımız bölgeyi inceliyoruz. Donör bölgeden kaç adet graft alacağımızın hesabını yapıyoruz. Kişinin saç yapısına göre graft’ler bazen 1’li bazen 2’li bazen ise 3’lü kıl kökleridir. Donör alanı inceledikten sonra kişinin saç ekimi yapılacak alana kaç adet graft ekilebileceği ve nasıl ekilmesi gerektiği ile ilgili kurgu ve hesaplamaları yapıp bir Saç konsültasyon Raporu oluşturulur.

Saç Ekimi Operasyonu mutlaka bir doktorun katılımıyla gerçekleştirilmesi gereken komplike bir işlemdir. Bu nedenle Transmed’te her operasyon, uzman doktorlar tarafından yanında hemşire ekibi ile birlikte gerçekleştirilir. Buna ek olarak , bizde uzman doktorlarımız hassas mikroskoplarla ekim işlemini gerçekleştirir ve en doğru, doğal sonuçlar elde edilir. Ayrıca saç alımı yapılırken punch dediğimiz mikromotorlarla işlem gerçekleştirilir ve her hastaya birden çok punch kullanılır.

 

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, biz sizi arayalım…

 

Ör: 05321234567

W2L Visitor IP: Lead Source: Language:

 

Bir Cevap Yazın