The Next Big Thing (TNBT) Konferansı, saç araştırmacıları ve saç cerrahisi duayenlerini buluşturdu

Uluslararası Saç Cerrahisi Derneği (ISHRS), her yıl ABD dışından bir üyesini, klinik araştırmalarını paylaşması için seminer düzenlemeye davet ediyor. 2011 yılında, önemli buluşmayı İstanbul’a taşıyan isim, ISHRS Denetleyici Kurulu üyesi ve dünya çapında, alanında duayen kabul edilen 30 başarılı cerrahtan biri olan Transmed Medikal Direktörü Dr. Melike Külahçı oldu.

13-15 Mayıs 2011 tarihleri arasında Transmed Saç ve Estetik Cerrahi Kliniği tarafından düzenlenen The Next Big Thing konferansında Transmed ekibi ve yurtdışından katılım gösteren cerrahlar, canlı uygulamalar ile FUE tekniğindeki son yenilikleri, kendi geliştirdikleri teknikleri ve medikal cihazları katılımcılar ile paylaştı. TNBT’nin seminerleri Maslak Sheraton Hotel’de, cerrahi uygulamalar ise Transmed Saç ve Kozmetik Cerrahi Kliniği’nde gerçekleştirildi. Saç alanında dünyanın en iyi araştırmacı ve cerrahları, The Next Big Thing konferansında; klonlama, PRP, saç naklinde ACEll ve lazer kullanma konularını masaya yatırdılar.

Konferans, dünyadaki saç nakli ile ilgili gelişmeleri bir sonraki aşamaya taşımak için güçlü bir platform oluşturdu. 32 ülkeden 98 cerrahın katıldığı TNBT’de toplam beş canlı cerrahi uygulama ile dokuz sunum/panel gerçekleştirildi.

Bir Cevap Yazın