LPG

Kadınlarda hormonların kontrolünde olan selülit, genetik farklılıklardan ötürü çeşitli derecelerde ortaya çıkar. Bu nedenle de kilo probleminden bağımsız olarak kişiden kişiye dereceleri farklılık gösterir.

Cilt altında düzensiz yerleşmiş yağ dokularını LPG aleti ile vakumlayarak mobilize etmek ve silindir başlığı sayesinde lenf direnaj adı verilen yöntemle dolaşımı düzenleyerek atılımını kolaylaştırmak mümkündür. Bu teknikle yağ alınmaz ancak yapışan dokunun neden olduğu dalgalı görüntü azaltılır.

Günlük egzersizlerimiz kasları çalıştırır böylece çevrelerindeki yağ dokusu enerji olarak kullanılarak vücuttan atılır. Oysa ki selülitli doku egzersizle kolaylıkla kaybolmaz. Bunun için en ideal çözüm masaj ve vakum etkisi bir arada olan LPG aletidir. LPG CELLU M6 selülit tedavisinde kullanılan ve bu etkileri bünyesinde bulunduran bir alettir.

LPG, genel olarak selülit tedavisinde kullanıldığı gibi konturleri düzgünleştirmek, gevşeyen cildi toparlamak, plastik cerrahi sonrası lenf direnajını arttırmak, ödem çözülmesini kolaylaştırmak ve lokalize yağ fazlalıklarında incelme sağlamak için de kullanılabilir.Belirtilen tüm tedavilerde seanslar otuz beş dakika sürmektedir ve önerilen seans sayısı 5 ila 10 seans arasındadır.

 

Bir Cevap Yazın