Liposonix ile 1 saatte, 1 seansta, 1 beden incelin!

Ameliyatsız ve müdahale gerektirmeyen kalıcı yağ yakma tedavisi olan Liposonix ile sadece bir saatte, bir seansta, bir beden incelmek artık hayal değil.

1994 yılında Dr. Melike Külahçı tarafından, ileri teknik Saç ve Kozmetik Cerrahi hizmetlerini sunmak üzere uluslararası bir tıp merkezi olarak kurulan TRANSMED, ameliyatsız ve müdahale gerektirmeyen yağ yakma tedavisini sunan Liposonix ile yağlarınızdan bir seansta tamamen ve kalıcı bir şekilde kurtulmanızı sağlıyor.

10 yıllık araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucunda ortaya çıkan Liposonix, yoğun diyet ve egzersiz programlarına bile direnç gösteren bölgesel yağlardan kurtulmak için yeni bir dönemin kapısını açıyor. Avrupa, Japonya ve Kanada da uygulanan Liposonix, 2012 Ocak ayından itibaren ise Amerika’da FDA onayı ile kullanılmaya başlandı.

Transmed’de Op. Dr. Uğur Dikmen tarafından uygulanan Liposonix tedavisinde bölgesel ve hedef odaklı olarak yoğun ultrason enerjisi kullanarak yağları kalıcı olarak yok ediyor. Tedavi sonrası pansuman, özel bakım gerekmeden günlük yaşantıya devam edilebiliyor.

Liposonix hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.

Bir Cevap Yazın