Bölgesel Yağlardan Kurtulun !

1.   Bölgesel zayıflama Liposhaping nedir, nasıl uygulanır?

Yeni nesil bir yağ alma yöntemi olan Liposhaping, yoğun diyet ve fiziksel egzersiz programlarına direnç gösteren karın, kol, ayak bileği, gıdı, diz kapağı içi gibi bölgelerde biriken yağlardan daha kolay ve güvenli biçimde kurtulmanızı sağlıyor.Transmed Tıp Merkezi’nde uyguladığımız yeni nesil yağ aldırma yöntemi Liposhaping, kadın ve erkeklerin yoğun egzersiz ve diyet programlarına rağmen kurtulamadıkları bölgesel yağlarına çare oluyor.

2.   Bölgesel zayıflama Liposhaping’i en çok kimler talep ediyor, kimlere ne şekilde uygulanıyor?

Liposhaping’i en çok karın, bel çevresi, kol altı ve kalçasının kalınlığından rahatsız olan kadınlar tercih ediyor. Ayrıca, bacaklarının kalınlığından dolayı mini etek giyemeyen ve kalın ayak bilekleri yüzünden istediği çizmeyle sokağa çıkamayan kadınlar da Liposhaping için başvuruyor. Erkekler ise  daha çok karın, bel çevresi ve gıdı bölgelerinde biriken fazla yağlardan kurtulmak istiyor.

3.   Bölgesel zayıflama Liposhaping’in diğer yağ aldırma yöntemlerinden farkı nedir?

Liposhaping uygulaması, kullanılan mikrokanüllerin çok küçük olması ve cilt altına verilen sıvı miktarının, emilen miktardan bol oluşu ile pürüzsüz, godesiz ve izsiz sonuç vaat etmesiyle klasik yağ aldırma yöntemlerinden ayrılıyor. Operasyon sonrasında minimal morluk ve şişliklerin oluşması normaldir. Şiş ve morluklar en fazla 10 gün içinde ortadan kayboluyor. Hasta operasyondan bir gün sonra normal iş ve özel hayatına dönebiliyor.

Düzensizlik ve pürüzlenme riski yok;

Liposhaping yönteminde, yağ birikmesinin olduğu yere bir çeşit anestezik solüsyon karışımı enjekte edilerek bölgeden alınması gereken yağ kitlesinin tamamen akışkan hale gelmesi sağlanıyor. Böylece yağlı bölgeler daha kolay tespit ediliyor ve emilimin daha homojen olması mümkün oluyor. Girişim sırasında mikrokanüller kullandığı için cerrah çok daha yumuşak ve nazik hareket ederken, operasyon sonrasında diğer yağ aldırma yöntemlerinin aksine ciltte düzensizlik ve pürüzler oluşmuyor.

Anında gözle görülür etki;

Liposhaping tedavisi uygulanan hastalarda, operasyondan hemen sonra gözle görülür değişiklikler fark ediliyor. Ancak uygulamadan üç hafta sonra çok daha yoğun bir iyileşme görülüyor. Esas sonuç ise operasyondan yaklaşık üç ay sonra alınıyor. Liposhaping sonrasında sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz ile ince görünüm ve sağlıklı fiziksel durumun korumasına yardımcı oluyor.

4.   Kimlere uygulanabilir?

Liposhaping yaptırmaya en uygun adayların, vücutlarının belirli bölgelerinde yağ fazlalıkları bulunan, elastik cilde sahip, olması gereken kilodaki kişilerdir. Kadınlar kadar erkeklerin de bu yöntemi tercih ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle bel çevresi ve kenarlarında fazlası olan erkekler için Liposhaping ideal bir girişimdir. Fiziksel açıdan sağlıklı ve beklentilerinde gerçekçi olan kadın ya da erkeklere bu yöntem rahatlıkla uygulanabilir. Vücutlarında çok geniş bir bölgeye yayılmış aşırı yağ birikmeleri olan kişiler de Liposhaping yaptırmak için uygun aday sayılabilirler. Bu kişilerde yağ miktarı göreceli olarak azaltılır.

 

Bir Cevap Yazın