Biz Sizi Arayalım

Size kısa süre içerisinde hizmetlerimizle ilgili en doğru bilgiyi verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi lütfen eksiksiz olarak bizimle paylaşın.

  Transmed tarafından hayata geçirilecek yeniliklerden ve dönemsel kampanya çalışmalarından haberdar olmak istiyorum.

AR-GE PROJELERİ


Araştırma & Geliştirme Projelerimiz 

Transmed Doku Koruma Çözümü ve Foliküler Ünitelerin In Vivo Çoğaltılması (Sonsuz bir verici kaynağı elde etmek)  projeleri ile ilgili ISHRS tarafından 2 prestijli ödülle onurlandırılmıştır.

FUE Teknik Geliştirme Projesi 
Yaratılan yeni metod, Mayıs 2011′de Transmed sahipliğinde gerçekleştirilen “The Next Big Thing” kongresinde 32 farklı ülkeden 100 cerrah ve araştırmacıya uygulamalı olarak gösterildi. 
Dr Melike, 2010 yılı Saç Cerrahi Cemiyeti (ISHRS) Kongresi’nde Boston’da FUE metodunu tanıtan bir sunum yaptı. Sunumu tekrarlaması için Milano ve Bangkok konferanslarına davet edildi. 

Reversa: PRP Uygulaması 
Reversa uygulaması hakkında yürütülen çalışma 2010 yılında sonuçlandı. Uygulama hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın. 

Fast Forward: PRP Uygulaması 
Uygulama ile ilgili çalışma 2010 yıllık Saç Cerrahi Cemiyeti (ISHRS) Kongresi’nde Boston’da sunuldu. Sunumun videosu için lütfen tıklayın.

Kaş nakli: Yöntemler ve Uygulamalar 
Kaş nakli ile ilgili Transmed yaklaşımı ISHRS 2011 Alaska toplantısında sunulmuştur. 

Araştırma ve Geliştirme projelerimizde çalışmak ya da gönüllü olarak yer almak istiyorsanız arge@transmed.com.tr adresine email göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Sayfa içeriği Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz. Tüm Hakları Saklıdır. © 2018 Transmed