Bloglar

Bölgesel Yağlardan Kurtulun!

Transmed Tıp Merkezi Kurucusu ve Medikal Direktörü Dr. Melike KÜLAHÇI, Kanaltürk’te yayınlanan Dr. Aytuğ programında yeni nesil yağ alma yöntemi olan Liposhaping ile biriken yağlardan daha kolay ve güvenli biçimde kurtulabileceğimizden bahsetti.

Saç Ekiminde Devrim: “Taze Hücre”

Saç Ekiminde Devrim: “Taze Hücre”

Transmed Tıp Merkezi tarafından geliştirilen yeni yöntem ile saç ekilecek bölge taze hücre ile yenilenip, saç ekim işleminin daha başarılı olması ve saçların daha gür uzaması sağlanıyor.

Transmed Tıp Merkezi, saç ekiminde yeni geliştirilen “Taze Hücre” yöntemi ile daha başarılı sonuç elde edildiğini ve ekimden sonra saçların daha gür uzadığını açıkladı.

Saç Ekiminde Yeni Yöntem 'Taze Hücre'!

Transmed Tıp Merkezi Medikal Direktörü ve Kurucusu Dr. Melike KÜLAHÇI, 4 Ocak Cumartesi günü Habertürk Sağlık Programına katıldı. Ekranda özellikle saç dökülmesi ve saç ekimi ile ilgili kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Dr. KÜLAHÇI, yeni bir saç ekim yöntemi olarak TAZE HÜCRE ile SAÇ EKİMİ’ni anlattı.

Dr.Melike Külahçı Show Tv'de

Sağlıklı yaşama dair herşeyin konuşulduğu Show TV 'Hayata Dokunmak Lazım' programına 19.11.2013 Salı günü Saç ekim ve Saç Dökülmesi konusunda Dr.Melike Külahçı konuk oldu. Transmed Klinik Medikal Direktörü Dr.Melike Külahçı saç ekiminde uygulanan yeni tenoloji ve tedavilerden bahsetti.

 

Pages

Subscribe to RSS - blogs