Bloglar

Sonbaharda Saç Dökülmesi

Mevsimsel geçişlerin insanlar üzerinde yaptığı en yaygın etkilerin başında saç dökülmesi gelir. Yaz aylarını geride bırakıp sonbahara geçtiğimiz şu günlerde mevsimsel değişikliklerin saç üzerindeki etkisi ile ilgili çalışmalar devam ediyor. 

Düzeltme Operasyonları

Saç ekimi sonrası ne yazık ki olumsuz vakalarla da karşılaşılmaktadır. Çim adam tiplemesi, yoğunluğun bir bölgede olması, doğal durmayan saç görüntüsü ile hastalar eski hallerinden daha itici hale gelebilmektedir. Yanlış yapılmış saç ekimi sonrasında yapılan saç düzeltme operasyonları belirli isimlerle anılır.

Kepeklenme

Kepek dünya üzerindeki çoğu insanın şikâyetçi olduğu ve kurtulmak için türlü çözümler aradığı bir sorundur. Beyaz döküntüler şeklinde kıyafetlerin üzerinde ve saçların aralarında kendini gösteren bu sorun genelde kaşıntıyı da beraberinde getirir. 

Saç Ekiminde Devrim: “Taze Hücre”

Saç Ekiminde Devrim: “Taze Hücre”

Transmed Tıp Merkezi tarafından geliştirilen yeni yöntem ile saç ekilecek bölge taze hücre ile yenilenip, saç ekim işleminin daha başarılı olması ve saçların daha gür uzaması sağlanıyor.

Transmed Tıp Merkezi, saç ekiminde yeni geliştirilen “Taze Hücre” yöntemi ile daha başarılı sonuç elde edildiğini ve ekimden sonra saçların daha gür uzadığını açıkladı.

Pages

pix

Subscribe to RSS - blogs