Bloglar

Transmed Klinik Nat Geo People'da!

Transmed Saç ve Estetik Cerrahi Kliniği National Geographic kanalında! Dr. Melike Külahçı ve medikal ekibi ile sakal ekimi ameliyatı Darren Mcmullen'in Vahşi Yönü programı 1.Sezon 6.bölüm'de  National Geographic People'da kaçırmayın!

Sonbaharda Saç Dökülmesi

Mevsimsel geçişlerin insanlar üzerinde yaptığı en yaygın etkilerin başında saç dökülmesi gelir. Yaz aylarını geride bırakıp sonbahara geçtiğimiz şu günlerde mevsimsel değişikliklerin saç üzerindeki etkisi ile ilgili çalışmalar devam ediyor. 

Düzeltme Operasyonları

Saç ekimi sonrası ne yazık ki olumsuz vakalarla da karşılaşılmaktadır. Çim adam tiplemesi, yoğunluğun bir bölgede olması, doğal durmayan saç görüntüsü ile hastalar eski hallerinden daha itici hale gelebilmektedir. Yanlış yapılmış saç ekimi sonrasında yapılan saç düzeltme operasyonları belirli isimlerle anılır.

Kepeklenme

Kepek dünya üzerindeki çoğu insanın şikâyetçi olduğu ve kurtulmak için türlü çözümler aradığı bir sorundur. Beyaz döküntüler şeklinde kıyafetlerin üzerinde ve saçların aralarında kendini gösteren bu sorun genelde kaşıntıyı da beraberinde getirir. 

Pages

pix

Subscribe to RSS - blogs